Całkowicie Nowy Bold Linkin

Bold Linkin jest szczytem innowacji, skoncentrowanym na technicznych i estetycznych szczegółach, aby podkreślać jego wiodącą w branży innowacyjność i design.
Stworzony przez zapalonych rowerzystów i zaprojektowany dla tych, którzy chcą doświadczyć technologii i designu z najwyższej półki.

KONCEPCJA

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowie ram i produkcji inspiruje nas do kwestionowania i redefiniowania zasad istniejących koncepcji technologicznych. Integracja zawsze była kluczową cechą w naszych rowerach, a poszukiwanie niekonwencjonalnych pomysłów, aby przekroczyć granice technologii, aby tworzyć rowery, które są zaprojektowane tak, aby podnieść poziom doznań rowerzysty.

Mając na celu stworzenie najlepszej jakości jazdy w połączeniu z czystym wyglądem i integracją odrzuciliśmy zasady klasycznej konstrukcji ramy z pełnym zawieszeniem i zdefiniowaliśmy na nowo tradycyjne systemy połączeń, aby dopasować je do kinematyki naszej ramy i charakterystyki zawieszenia poprzez zintegrowanie tylnego zawieszenia z konstrukcją ramy.

Progresywna geometria w połączeniu z innowacyjną technologią Internal Suspension zapewnia LINKIN-owi idealne połączenie równowagi i kontroli.

Dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji amortyzator jest zamontowany w najniższej możliwej pozycji wewnątrz przedniego trójkąta. Ten centralny i niski punkt mocowania amortyzatora, wahacza i łącznika, ale także koszyka na bidon prowadzi do bardzo niskiego poziomu. ale także klatka na bidon prowadzi do bardzo niskiego środka ciężkości, co daje doskonałe właściwości jezdne.

TECHNOLOGIA WEWNĘTRZNEGO ZAWIESZENIA

Sztywność ramy, najniżej położony środek ciężkości i optymalna wydajność amortyzatorów to kluczowe zalety naszej technologii wewnętrznego zawieszenia. Stan amortyzatora tylnego ma znaczący wpływ na pracę zawieszenia. Amortyzator jest zawsze chroniony przed brudem, wodą i uderzeniami, aby zapewnić jak najlepszą jego pracę. W rezultacie, rower zyskuje na lepszym prowadzeniu, dłuższych okresach serwisowych i bardziej stabilnej pewności jazdy.

IST VP

Dzięki wewnętrznemu umieszczeniu amortyzatora, jesteśmy w stanie zaprojektować ultra kompaktowy układ zapewniający niską wagę i wysoką sztywność. Łącznik jest bezpośrednio połączony z amortyzatorem i zamontowany do osi wewnątrz ramy. Oznacza to, że sworznie zawieszenia nie muszą już być konstruowane na zewnątrz ramy. Dzięki temu nasz łącznik jest krótszy niż jakikolwiek inny z tradycyjnych platform zawieszenia.

Zastosowanie konstrukcji łącznika Virtual Pivot poprawia czucie zawieszenia, reakcję na pedałowanie i hamowanie w celu uzyskania maksymalnej wydajności pracy. Nasza kinematyczna krzywa zawieszenia zapewnia delikatną wrażliwość na małe nierówności, a tym samym wyjątkową charakterystykę trakcji, doskonałe wsparcie w połowie skoku i kontrolowany głęboki skok dla doskonałej kontroli przy maksymalnym ugięciu

ZESTAW NAPRAWCZY

Koncepcja integracji obejmuje sprytne rozwiązanie do przechowywania narzędzi wewnątrz ramy, które jest łatwo dostępne po otwarciu pokrywy dolnej rury. Zestaw zawiera zapasową dętkę, minipompkę, łyżkę do opon i miejsce na spinki do łańcucha, które uratują Ci dzień w przypadku awarii. Abyś mógł szybko wrócić na szlak, Syncros MATCHBOX SL-CT Multi-Tool jest ukryty wewnątrz ramy, co pozwala na szybkie naprawy.

Wskaźnik ustawienia skoku

Dostęp do amortyzatora jest możliwy przez pokrywę w obszarze suportu. Dzięki temu można łatwo regulować odbicie, kompresję, ciśnienie w amortyzatorze, a także dostęp do linki TracLoc Suspension System. Ustawienie odpowiedniego ugięcia można łatwo ustawić za pomocą magnesu wskaźnika skoku umieszczonego na zewnątrz. Skok końcowy można również sprawdzić na sprytnie zaprojektowanym wskaźniku skoku dla perfekcyjnej kontroli dolnego wychylenia. Śruby amortyzatorów są łatwo dostępne z zewnątrz.

LINKIN jest wyposażony w amortyzator Fox Nude 5T lub RockShox Deluxe, co daje 150mm lub 135mm skoku tylnego koła, a w połączeniu z zawieszeniem TracLoc. Systemem zawieszenia TracLoc. Skok może być zmieniony ustawiona poprzez wymianę wewnętrznego łącznika w okolicy suportu, dzięki czemu platforma jest bardzo uniwersalna

TRACLOC

TracLoc radzi sobie z zawieszeniem na kilka sposobów. Podczas gdy większość systemów zwiększa tylko kompresję przy niskich prędkościach w celu uzyskania wydajności pedałowania, TracLoc pozwala na nie tylko zmienić tłumienie kompresji, ale ale również na zmianę krzywej amortyzacji, dynamicznie zmieniając geometrię roweru. W trybie Traction amortyzator jest nie tylko twardszy, ale ma też dynamicznie mniejszy skok. Rower stoi wyżej, zachowuje stromy kąt podsiodłowy na podjazdach i staje się bardziej zwrotny.

Ponadto LINKIN posiada trzeci tryb z pełną blokadą do pokonywania najbardziej stromych podjazdów w najbardziej efektywny sposób.

SZTYCA REGULOWANA

Niewiarygodna kompatybilność z sztycą regulowaną i nieograniczone możliwości pozycjonowania dzięki poziomemu ułożeniu tylnego amortyzatora w połączeniu z technologią Internal Suspension Technology. 200 mm skoku sztycy nie stanowi problemu dla LINKIN

Dla najbardziej zapalonych rowerzystów poszukujących najbardziej progresywnie zaprojektowanych rowerów, zupełnie nowy LINKIN oferuje najbardziej wyrafinowane, najnowocześniejsze technologie i cechy konstrukcyjne w branży.

Kompaktowość systemu Internal Suspension Technology i najwyższej jakości rury z włókna węglowego tworzą mnóstwo miejsca w przednim trójkącie na bidon, ale także lekką i sztywną bocznie ramę. Idealna równowaga między funkcjonalnością, a modą. Ten rower działa tak dobrze jak wygląda

ROWERY

BOLD LINKIN 135 ULTIMATE

Zawieszenie:
FOX 36 Float Performance Elite Grip 2 Air
FOX NUDE 5T EVOL Trunnion

Tylna przerzutka:
SRAM X01 Eagle AXS / 12 Speed
Wireless Electronic Shift System

Hamulce:
Shimano XT M8120 4 Piston Disc

Koła:
DT Swiss XM 1850 Spline 6 Bolt

Dowiedz się więcej »

BOLD LINKIN 150 ULTIMATE

Zawieszenie:
FOX 36 Float Factory Grip 2 Air
FOX NUDE 5T Factory EVOL Trunnion

Tylna przerzutka:
SRAM XX1 Eagle AXS / 12 Speed
Wireless Electronic Shift System

Hamulce:
Shimano XTR M9120 4 Piston Disc

Koła:
DT Swiss XMC 1501 Spline CL

Dowiedz się więcej »

BOLD LINKIN 135 PRO

Zawieszenie:
RockShox Pike Select RC Air
RockShox Deluxe Select RL3 Trunnion

Tylna przerzutka:
SRAM GX Eagle 12 Speed

Hamulce:
Shimano SLX M7120 4 Piston Disc

Koła:
Syncros Revelstoke 2.0 6 Bolt

Dowiedz się więcej »

BOLD LINKIN 150 PRO

Zawieszenie:
Ohlins RXF36 m.2 Air
FOX NUDE 5T EVOL Trunnion

Tylna przerzutka:
Shimano XT RD-M8100 SGS
Shadow Plus / 12 Speed

Hamulce:
Shimano XT M8120 4 Piston Disc

Koła:
Syncros Revelstoke 1.5 6 Bolt

Dowiedz się więcej »